.

.

Скала РК Багаж Нето ЗА РК Роботот Автомобил Кров Решетката

Скала РК Багаж Нето ЗА РК Роботот Автомобил Кров Решетката

DEN 751.84
Износ

Опис : Изработен од пластичен и метален материјал, мек и безбеден.Издржлив, лесен и долготраен.Еластична, и може да се протега како што want.It има куки за фиксирање на горната решетка на автомобилот РК.Погоден За Автомобил D90 SCX10 90046 /10 RC.Табела Со Големина : Прибл. 230х140мм / 9, 05х5, 51инчпакетот Вклучува : 1 ПАРЧЕ РК Автомобил Еластичен Багаж Нетноте : ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3мм поради рачно мерење.Поради различниот монитор и светлосниот ефект,вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.Благодарам! РК Роботот Додаток Карго Покритие. 1/10 РК Еластична Мрежа За Багаж со Кука. РК Возила РК Роботот Автомобил Кров Решетката.

R

Им се допаѓа и на купувачите