.

.

адвиикд Црвена Долна Облека За Жени Женска Долна Облека Боди Чипка Теди Предвремени Меѓуножје Една Долна Жица Црна И

адвиикд Црвена Долна Облека За Жени Женска Долна Облека Боди Чипка Теди Предвремени Меѓуножје Една Долна Жица Црна И

DEN 191.84
Износ

Ленсерија Екстремни Десус Нов Секс Црна боја 3 парчиња Женски Жартиера Секс Градник И Гаќи сетови. Материјал : Чипка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. Големина на пакетот : 18х18х1цм, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Плус Големина Долна Облека За Женска Табела : . Големина : И Половината : 68-96см/26,77-37,80" Должина : 37см/14,57" Должина На Дното : 20см/7,87" Под Биста : 64-88см/25,20-34,65"Големина : М Половината : 72-100см/28,35-39,37" Должина : 38см/14,96" Должина На Дното : 21см/8.27" под биста : 68-92см/26.77-36.22"големина : л половината : 76-104см/29.92-40.94" должина : 39см/15.35" должина на дното : 22см/8.66" под биста : 72-96см/28.35-37.80" за свадбени ноќи, Меден Месец, Годишнини и ноќи. Облека Нега : Рачно Перење Или Машина За Перење, Со Долна Облека Торба, Висат Да Се Исуши,. Овој Дизајн Е Ласкав На Сите Типови На Тело. Нето Материјалот Ќе Се Протега Преку Ситни И Заоблени Фигури. Карактеристики : Долна Жица, Чипка, Фестониран, Долг Градник, Долна Облека Со Плус Големина, Мода. ПОЛ : ЖЕНИ; долна облека за боди е изработена од растеглив и мек мрежест материјал, удобен за носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите