.

.

Цврсто реверзибилно меко фланено руно фрлаат ќебе морнарица сина и бела 59 78

Цврсто реверзибилно меко фланено руно фрлаат ќебе морнарица сина и бела 59 78

DEN 2.33
Износ

Направено од 100% полиестерски микрофибер, уникатниот ќебе со фланели од фланен фланел се одликува со двострана дизајн со меко фланел лице и кадифен Бербер руно обратно. Drightебето за дишење и топло фрлање е многу популарно за завиткување на каучот за да додадете домашна декорација и за брза топлина на телото. Совршен за дремење и покривање во зима, студени летни ноќи и викенд. Удобното ќебе за фрлање е идеално за употреба во кревет, тросед, кауч, канцеларија, кампување, итн. Миење на рацете на температура под 30 ℃ и нежен циклус ќе биде подобро кога машината за миење. Не користете белило, суво чистење и пеглање. Ве молиме, оставете мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на рачно мерење. Забележете дека користиме компресирана пакување заради логистичките причини. Земја на потеклото : Увезено. Цврсто реверзибилно меко фланено руно фрлаат ќебе 100% полиестер микрофибер меко руно ќебе. Достапна големина : Фрли (50 "x 60"), близнак (59 "x 78"). 220 ГМ Фланел лице и 280 ГМС Бербер руно обратно. Двојно еднострано реверзибилно фрлање ќебе. Дополнително топло и дишено ќебе со фланено руно. Совршен за грицкање на каучот, дремење на кревети, затегнување со пријатели, кампување надвор и многу повеќе. Препорачувајте машина за перење и миење на рацете. Содржина на пакет : 1 x цврсто реверзибилно ќебе. Земја на потекло : Увезен.

R

Им се допаѓа и на купувачите