.

.

Диносаурус Ќебе За Момчиња Јура Дино Светскиот Парк Мека Фланел Фрли Ќебе Диносаурус Соба Декор За Момчиња Подароци За Софа Кревет

Диносаурус Ќебе За Момчиња Јура Дино Светскиот Парк Мека Фланел Фрли Ќебе Диносаурус Соба Декор За Момчиња Подароци За Софа

DEN 239.84
Износ

карактеристично. Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше четкан за да ги направи двете страни исклучително меки. По повеќе чекори за обработка, конечната ткаенина претставува исклучително мек, мазен, елегантен сјај и кадифен изглед. Процесот на производство е исклучителен, а шевовите се затегнати. Без пилинг, не избледување, без мирис, без брчки, не лупење или намалување, способни да одржуваат добра состојба по секоја употреба/перење. Погоден за сите сезони : лесен е и погоден за употреба за време на пролетни излети, излети и домашни паузи, но може да се користи и како помошен кревет или покривка за софа во зима. Широко користен и пренослив. Практично, само завиткајте го и можете да го земете ова лесно ќебе за одмор насекаде, кампување, плажа, концерти на отворено, спортски настани, патување, кампување ВО Р.в., пешачење, спортски места, јога, канцелариска работа, патување.Избор на големина : . 30 Х 40ин, 40 Х 50ин, 50 Х 60ин, 60 Х 80ин Супер мека : изработена е од напредна ткаенина Од Микрофибер, која дише повеќе и полесна од обичното памучно ќебе и го одржува вашето тело топло. Ние користиме кратка руно волна за да ја одржиме печатената графика многу јасна. Мултифункционална употреба сцена : во студена ноќ, гледајте филм со чаша Топло чоколадо околу ќебето на софата. Нашето супер удобно печатено ќебе е совршен придружник за удобна дремка на работа. Лесно за нега : Користете ладна вода сам за нежно/нежно перење во машина. Потребно е сушење на ниска температура, без избледување или намалување. Првото перење може да предизвика паѓање на маглата. Ова не е прашање на квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите