.

.

Смитибилт Приколка Кука Топката Планината

Смитибилт Приколка Кука Топката Планината

DEN 687.20
Износ

Приколка Накуцване Топката Планината; 6 во. Капка; Алуминиум;СПЕЦИФИКАЦИИ : Капка : 6.000 во.Вкупна Должина : N/Произлезе : N/AStyle : Фиксна ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ CA Предлог 65 : Yes WARNING CA Предлог 65 Порака : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Рак И Репродуктивна Штета - www.P65 Warnings.ca.gov.FEATURES : Trailer Држач За Топка За Кука Оваа Мала Тежина Прилагодлива Алуминиумска Држач за Топка е Обработена од Висококвалитетен Алуминиум За Палка за Цврстина и Сигурност. Едноставно Прилагодете Ја Топката на Соодветна Висина и Заклучете го Нерѓосувачкиот Челик Pins.In Во 1956 Година, Василиј Смит, познат и Како Смити, започнал мала машинска продавница во неговата гаража, наречена Рок-ет Производи. Како еден од оригиналните ентузијасти со погон на четири тркала, неговата главна грижа беше да развие опрема за погон на четири тркала за камиони и мали Теренци (Џипови). Со текот на годините, синот На Смити, Том работеше Во Рок-ет, а потоа и Со новоименуваниот Смитбилт. Откако цел живот беше изложен на животниот стил на погон на четири тркала, Том успеа да создаде нови и иновативни идеи за производи насочени кон растечката оф-патна резервна индустрија. Како што растеше бизнисот, Том создаваше се повеќе и повеќе возбудливи нови производи, вклучувајќи го и оригиналниот нерф бар страничен чекор и тубуларни предни и задни браници за Џипови. Денес, Смитибилт, Ад. гордо снабдува илјадници активни дилери и дистрибутери ширум светот со иновативни додатоци за камиони и ТЕРЕНЦИ. Смитибилт ја прошири својата понуда на производи на над 2.000 различни производи кои ги сервисираат меѓународните пазари на камиони и ТЕРЕНЦИ. Постојаното вклучување на менаџментот на теренските пазари го одржува Смитбилт во контакт со најновите трендови на пазарот и во првите редови на инженерството и дизајнот. Добредојдовте на новиот Smittybilt каде иновациите и квалитетот се уште еднаш во првите редови на развојот на производот. Земете Го Оригиналот, Земете Смитбилт! Смитибилт Прилагодлив Алуминиумски Држач За Топка (Сатен) - 2926.

R

Им се допаѓа и на купувачите