.

.

Класа Накуцване, вклучува држач за топка во стар Стил, хардвер за инсталација, игла и клип

Класа Накуцване, вклучува држач за топка во стар Стил, хардвер за инсталација, игла и клип

DEN 795.84
Износ

Накуцване За Приколка од класа 1 со Држач За Топка Оценет на 1.000 фунти. бруто тежина на приколката и 100 килограми. тежина на јазикот. Дизајниран со дизајн специфичен за возилото за прилагодено вклопување. Скриено главно тело ЗА ое изглед и беспрекорна интеграција со возилото.

R

Им се допаѓа и на купувачите