.

.

Рис Брзо Вчитување Топката Планината-21341

Рис Брзо Вчитување Топката Планината-21341

DEN 2.33
Износ

Рис 21341 Професионална Серија 12 " Брзо Вчитување На Топката Монтирање со 2" Капка " рис брзо вчитување на топката монтирања функција револуционерен, агол сече дизајн. Обезбедува брза и полесна врска со приемникот. Сите држачи за топки ги исполнуваат или надминуваат СПЕЦИФИКАЦИИТЕ SAE J684 и V-5.Одговара на 2" отворање на квадратни приемници " Производител На Општи Информации : Рис. Производителот Дел Број : Рис. УПЦ : 016118034165. Карактеристики Стил : Фиксна. Капка (во.) : 2. Вкупна Должина (во.) : 12 (1 стапки.). Стани (во.) : 0.75.

R

Им се допаѓа и на купувачите