.

.

Девојки моден кариран тул фустан

Девојки моден кариран тул фустан

DEN 2.67
Износ

Наречете го тоа Country Chic или Classic Cool, Fade Fashion Fashion Tulle фустан на Faded Girls е токму она што му е потребно на вашата девојка за следниот семеен собир или посебна пригода. Изберете помеѓу фустанот "Пинк " со црна биволска карирана или фустан "црвена " со класичен црвен биволи кариран, и со функционални ракави на ракави и украсна вратоврска на предната линија на половината. 100% памук топон и пенливо здолниште на тул на овој забавен моден фустан ќе работи одлично за следните сезони! Избледена слава на девојки, моден кариран фустан : фустан : розова или црвена. Функционални ракави на ролна. Предно копче на копчето со декоративна вратоврска на половината. Треперење на половината. Ткаенина : 100% памучен врв (Јарнди Поплин Бодице). 100% полиестерско дно (здолниште на искра тол). Машинско миење ладно. Не бели. Достапно во големини 4/5, 6/6x, 7/8, 10/12 и 14/16.

R

Им се допаѓа и на купувачите