.

.

Дефиниран фустан од деним на Jordордаче девојки

Дефиниран фустан од деним на Jordордаче девојки

DEN 271.68
Износ

Здолништето на Jordордаче Деним ќе биде нејзиното ново пролетно одење. Таа ќе изгледа симпатична и ќе се чувствува како „голема девојка“ во овие стилови. Деним здолниште. Jordордаче. Снеп странични отвори на колкот. Прилагодливи ленти за рамо. Bib џеб.

R

Им се допаѓа и на купувачите