.

.

Слонова коска Цветна Чипка Цвет Девојка Фустан Специјални Прилики Венчаница LG7

Слонова коска Цветна Чипка Цвет Девојка Фустан Специјални Прилики Венчаница LG7

DEN 0.33
Износ

Овој фустан за цветни девојки со целосна должина има прекрасно елече од тантела украсено со копче на грбот. Здолништето има 6 слоеви, врвот 3 слоеви се направени од елегантен тул. 4-ти е слој од мек сатен, 5-ти слој е мрежа прикачена на 6-тиот слој за дополнителна полнота, 6-тиот слој е сатенска обвивка за да и донесете удобност на вашето мало девојче додека го носите фустанот. Ве молиме погледнете ЈА нашата табела со големини во рамките на фотографиите. Материјал : Чипка / Елегантен Тул / Сатенска Постава.

R

Им се допаѓа и на купувачите