.

.

Casга Обични Фустани За Девојки Летен Снегулка Без Ракави Мрежа Принцеза Фустан Со Соодветен Фустан За Роденденска Девојка За Забава

Casга Обични Фустани За Девојки Летен Снегулка Без Ракави Мрежа Принцеза Фустан Со Соодветен Фустан За Роденденска Девојка За

DEN 2.67
Износ

Лето Без Ракави Снегулка Шема Мрежа Девојка Принцеза Фустан Со Појавување На Смок. Материјал : мешавина од памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 220гр. големина На Пакетот : 25х16х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 110 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 62см/24,41" Половината : 56см/22,05" Должина : 70см/27,56"Големина : 120 Препорачана возраст : 3-5 Години Биста : 66см/25,98" Половината : 60см/23,62" Должина : 75см/29,53"Големина : 130 Препорачана возраст : 5-7 Години биста : 70см/27.56" половината : 64cm/25.20" должина : 80cm/31.50"големина : 140 препорачува возраст : 7-9 години биста : 74cm/29.13" половината : 68cm/26.77" должина : 85cm/33.46"големина : 150 препорачува возраст : 9-11 години биста : 78cm/30.71" половината : 72cm/28.35" должина : 90см/35.43" цвет девојка фустан голема девојка мало девојче Фустани мали девојчиња фустани туту фустани за мали девојчиња. Девојки Фустани Дете Летна Облека Дете Роденден Фустан Без Ракави 1-8 Години. Стил : Лето Мали Девојчиња Фустани Повик,секојдневно носење,одмор, роденден принцеза фустан. Материјали : Овие секојдневни летни мини фустани се изработени од квалитетен полиестерски материјал, кој дише, лесен, мек и не проегирен. Добро за роденденски забави, секојдневно на отворено, училиште, одмор, свадба, парк, плажа, секојдневно носење, какви било други прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите