.

.

Се прашувам нација Наутички цветник Шантаунг Велигденски фустан фустан

Се прашувам нација Наутички цветник Шантаунг Велигденски фустан фустан

DEN 217.44
Износ

Таа ќе биде елегантна, удобна и стилска во овој фустан од чудо нација совршена за сезоната на Велигден/пролет. Чудо нација Велигденски фустан Shantung печатен фустан поставен здолниште машина за миење. . . Полиестер 100% .

R

Им се допаѓа и на купувачите