.

.

Капрезе Дете Американско Знаме Печатење Сарафан А - Линија Денот На Независноста Партија Фустан Летни Фустани Сарафан Без Ракави

Капрезе Дете Американско Знаме Печатење Сарафан А - Линија Денот На Независноста Партија Фустан Летни Фустани Сарафан Без Ракави

DEN 319.84
Износ

Опис : Пол : Девојче, Девојче, Мало Дете, Бебешки Стил : Фустан За Девојчиња Принцеза, Фустан За Мали Деца, Мини Фустан Без Ракави, Фустан За Печатење Знаме За Девојчиња Тип На Шема : Печатење Знаме, Боја На Возбуда : Сина Боја : 90-130см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памучна Спандекс Должина : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Дневна, Секојдневна, Игротека, Одмор, Одмор, На отворено, Училиште, Роденденска Забава, Фотосесија, Игри На Плажа.Карактеристики : 1. Материјал : Памук. Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на девојчињата на бебињата.2. Карактеристики : симпатичен дизајн на шема, печатење знаме, итн. Многу поубаво од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти за тоа, на децата ќе им се допадне.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, игротека, одмор, одмор, на отворено, училиште, роденденска забава, фотосесија, игри на плажа итн. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Девојка Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Детски Бебиња Девојки Летни Фустани, Секојдневен Сарафан,Мало Цветно Принцеза Фустан. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Супер Мек, Удобен И Дише Бел Фустан За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашето Бебе. Дизајн-Ѕвезди Печатење, Пруги, Летечки Ракав, Тркалезен Врат, Затворање На Копчиња,Лесно Се облекуваат и Соблекуваат, Основни Едноставни Фустани За Обични Девојчиња За Бебиња, Боемски Фустан За Сафари, Пролетен Фустан За Мали Деца, Летен Фустан За Мали деца. Повод-Фустанот За Мали деца е Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Нашите Бебе Девојки Облека одговараат За Бебе На Возраст Од 3 До 8 Години Бебе Девојки. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

R

Им се допаѓа и на купувачите