.

.

Девојки со еден чекор со кратки ракави за кратки ракави предно играње фустан

Девојки со еден чекор со кратки ракави за кратки ракави предно играње фустан

DEN 431.20
Износ

Летниот стил за вашата девојка започнува тука со еден чекор напред! Овој ветровит фустан е совршен за забави, игра и сè што е помеѓу симпатичното печатење и лесно вклопување. Играјте фустан за девојки од еден чекор до вратот. Кратки ракави. Предно копче пред. Печатење на сите. Лесно вклопување. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите