.

.

Девојки девојки Девојки со долги ракави печатени плетени фустани, 2-пакувања, големини 4-16

Девојки девојки Девојки со долги ракави печатени плетени фустани, 2-пакувања, големини 4-16

DEN 2.67
Износ

„Тие ќе го сакаат овој стил - ќе го сакате ова место (ТМ)“ „Нашето место е секогаш во стил“. Облека и облека со цени што е забавно и лесно се соберат. 2-пакувања фустани. Печати и плети. 100% памук. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво на ниско ниво.

R

Им се допаѓа и на купувачите