.

.

Многу loveубов од без зборови девојки со висок врат цвеќиња макси фустан, големини 7-16

Многу loveубов од без зборови девојки со висок врат цвеќиња макси фустан, големини 7-16

DEN 169.28
Износ

Овој прекрасен цветен фустан е направен од шифонска ткаенина со Лурекс. Бодиот е ракав со мал пресек на вратот. Здолништето е максимална должина со нивоа на рафли. Половината е украсена со трим на Rhinestone. Цветни. Тркалезен врат. Макси должина. Нивоа. Без ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите