.

.

Графичка маичка за кратки ракави за правда, големини XS -xxl

Графичка маичка за кратки ракави за правда, големини XS -xxl

DEN 288.00
Износ

Вашата девојка ќе ја сака графичката маица за кратки ракави за правда за правда! Оваа симпатична маица има позитивни пораки преку ефектот на боја на проверка и тренд во избрани бои-правејќи го ова совршен додаток на сезонската гардероба на вашата мода! Спарете го со своето омилено дното на правдата за позитивно уникатен изглед што е сè нејзин! Достапно во пеперутки-priscilla поли, припаѓа- priscilla поли, loveубов-аква магла спирала, смајли-графит хедер, ефект на боја на магла во Аква, Изберете среќа-Блач бело. Детали за графички фронт. Позитивни пораки низ градите. Боксерски фит. Графичка маица со кратки ракави за девојчиња од правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка . правда. Спортски производи на Америка.

R

Им се допаѓа и на купувачите