.

.

Краток ракав за чудо на нација за кратки ракави за девојчиња, големини 6- & плус

Краток ракав за чудо на нација за кратки ракави за девојчиња, големини 6- & плус

DEN 479.84
Износ

Оди графички! Оваа преголема мета од Wonder Nation е толку симпатичен почеток на секоја облека. Поставете го со фланел за пријатна изглед кога има студ во воздухот или облечете го соло со шорцеви за забава со сончева ден. Во секој случај, таа е сигурно да го сака стилот и удобноста на оваа суштинска мета. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Одговара : Опуштено и преголемо. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. Преголема графичка мета за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите