.

.

Чудо на нација Девојки за девојчиња со UPF 50+, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки за девојчиња со UPF 50+, големини 4- & плус

DEN 399.84
Износ

Фати бран, или некои зраци со шарени табли на Wonder Nation. Идеално прикривање, овие шорцеви лесно се лизгаат над нејзиниот омилен костим за капење, плус тие нудат дополнителна заштита од сонцето исто така со upf 50+ изградено десно. Лесен и подготвен за тркалање, овие шорцеви сигурно ќе станат суперerstвезда во нејзиниот сончев ден Колекција. Исклучиво на. Материјал : 84% рециклиран полиестер/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : Boardshorts. Ockебови : џеб за заварување на заварување. Карактеристики : стајлинг за влечење; еластична лента за половината со врзана вратоврска; контрастна трим; Заштита на UPF 50+. Boardshorts со UPF 50+ за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите