.

.

AutoShack Предна Нова CV Оска Погонско Вратило Собрание Патничка Страна Замена За Honda Fit 1.5 L FWD DSK1873

AutoShack Предна Нова CV Оска Погонско Вратило Собрание Патничка Страна Замена За Honda Fit 1.5 L FWD DSK1873

DEN 2.00
Износ

Оските на оските се одговорни за пренесување на моќноста на моторот на тркалата, што ги прави суштински дел од погонскиот воз на возилото. Компромитираното вратило на оската може да предизвика вашето возило да вибрира или да предизвика вашите тркала да ја изгубат моќноста. ИСО / ИАТФ 16949 Сертифициран, директно вклопување и изработен од висококвалитетни материјали за исполнување на оригиналните спецификации. Изградена до последно-маснотиите отпорни на температура и притисок спречуваат триење и абење. Се Препорачува професионална Инсталација. Чизмите од неопренови со врвен квалитет со безбедни стеги спречуваат истекување на маснотии и предвремено откажување на багажникот. Обложена со заштитна површина за да се спротивстави на ' рѓа и корозија. Дизајниран да одговара на вашето специфично возило-не се потребни модификации.

R

Им се допаѓа и на купувачите