.

.

За Fiat 2012-w Гас Мотор И Авто Транс Пар Пред CV Оска Шахти-Buyautoparts

За Fiat 2012-w Гас Мотор И Авто Транс Пар Пред CV Оска Шахти-Buyautoparts

DEN 1215.84
Износ

Ова е пар сосема нови, комплетни склопови на погонски оски СО БИОГРАФИЈА, вклучувајќи споеви и чизми. 100% СОСЕМА НОВ, премиум iso/TS 16949 квалитет, без основен депозит или враќање. Гарантирано ќе се вклопи и функционира исто како ОЕМ, со брза и бесплатна испорака и едногодишна, неограничена гаранција за километража. Одговара НА СИТЕ нас-спецификации 2012-2017 Фиат 500 Со гасен мотор и автоматски менувач како еден од најголемите светски добавувачи на автомобилски делови, на нашите делови секојдневно им веруваат механичарите и сопствениците на возила ширум светот. Овој Комплет За Погонска Оска е произведен и тестиран според најстрогите стандарди за автомобил и камион ОЕ за неспоредливи перформанси. Изграден за сопственост без проблеми и 100% визуелно прегледан и тестиран квалитет, Овој Комплет За Погонска Оска е поддржан од нашата 100% гаранција за задоволство. Дизајниран за супериорна издржливост, поддржан од ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА. Гарантирано Точно Вклопување за лесна инсталација-комплетни склопови на БИОГРАФИЈА, вклучувајќи споеви и чизми. 100% СОСЕМА НОВ, премиум iso/TS 16949 квалитет - не е потребен основен депозит или враќање. Ги вклучува и предните леви/возачките и предните десни / страничните оски на патничките оски. Одговара на СИТЕ нас-спецификации 2012-2017 Фиат 500 Со гасен мотор и автоматски менувач.

R

Им се допаѓа и на купувачите