.

.

Оска Вратило Одговара изберете: 2006-МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ, 2004-МИЦУБИШИ ГАЛАНТ

Оска Вратило Одговара изберете: 2006-МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ, 2004-МИЦУБИШИ ГАЛАНТ

DEN 1898.40
Износ

Оски За Изведба На Тракмотив. 100% Нова Премија Замена Константна Брзина Оска Вратило Собранието, Со Хардвер CV Оска Вратило Одговара Изберете : 2006-2012 MITSUBISHI ЗАТЕМНУВАЊЕ 6 Цил 3.8 L 2004-2009 MITSUBISHI GALANT 6 Цил 3.8 L и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите