.

.

Машка империја на Лугс, Ло СП Оксфорд, чизми

Машка империја на Лугс, Ло СП Оксфорд, чизми

DEN 2.67
Износ

Како еден од нашите Premier Classic чизми, се уверивме дека Империја Ло СП ќе биде ваш избор по избор. Со барањата што секој ден ги носи, последното нешто што треба да се грижите е она што го носите. Чувствувајте се добро, изгледајте добро - и преземете го светот. Отпорна од гума од гума од гума, ве заснова, а флексија мемориската пена и перницата Ева, мидината против замор ќе ве одржува удобно цел ден. Флексастридна меморија за пена. Ева перница, средна анти-замор. Гума отпорен на аутсолип.

R

Им се допаѓа и на купувачите