.

.

Скејкерс Машки Мелсон Волго лизгачки чевли

Скејкерс Машки Мелсон Волго лизгачки чевли

DEN 3.00
Износ

Одговорете на повикот на стилот на плажа во лежерниот изглед и удобноста на Skechers Melson Volgo Sneaker. Мека ткаенина ткаенина од платно горниот дел во лизгање на стрии, облечена во обична плажа мотор со акценти за шиење и преклопување. Воздушна ладилна меморија за пена. Лесно потресено платно за финиш за гроздобер чувство зашиени подигнати цветни пети предна лента предна панел со ленти за истегнување, носена чипка, двојна странична панели за ткаенини за лесен дел од странична страна, лого -јака, и јазикот мека ткаенина, чевли за чевли за чевли за чевли, ладнато меморија за ладење на меморија, ладна меморија за ладење на меморијата, ладна меморија, ладен меморија за ладење на меморија, ладна меморија, ладна меморија, ладна меморија, ладна меморија, ладна меморија, ладна меморија, ладна меморија, ладна меморија за ладење на меморија, ладна меморија, оладена меморија од пена од меморија, со лепена удобна удобност Инсол Goga Mat Arch перница за дополнителна поддршка за лесен шок што апсорбира средна плоча од флексибилна влечење. Меко ткаени платно ткаенина горниот. Лесно потресено платно за финиш за гроздобер чувство на сечење на секојдневен дизајн на удобност. Акценти за шиење. Зашиен подигнат предна лента од предниот дел на предниот дел од пети со лепи со ленти за истегнување. Заврши чипка чипка завршува. Панели за ткаенини со двојна странична истегнување за лесно лизгање на вклопување. Лого на страната. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Воздушна ладна меморија од пена, преполната усогласена удобност. Goga Mat Arch перница за дополнителна поддршка за лесен шок што ја апсорбира средната должина. Флексибилна излез на влечење.

R

Им се допаѓа и на купувачите