.

.

Покани патики за машко пристаниште

Покани патики за машко пристаниште

DEN 0.67
Износ

Вашиот секојдневен класичен чевли за палуби од Chaps е патики инспириран од Пени Лофер за мажи. Стилот на пристаништето е мазен горниот дел од мок -пети, во кој има удобна меморија за пена што ќе донесе разноврсност во вашата гардероба. Машка лопарка. Меморија од пена. Се лизга на. Мека постава за текстил.

R

Им се допаѓа и на купувачите