.

.

Кутре Белешки Лепливи Белешки Носителот

Кутре Белешки Лепливи Белешки Носителот

DEN 159.36
Износ

Барате Забавен Подарок За Љубител На Животни И Канцелариски Материјал? Нашето Кученце Лепливи Белешки и Држач е Совршен Подарок, Еве Зошто : забавна ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК – симпатичниот Држач За Белешки За Кученца и Леплива Подлога е совршен Подарок за пријатели, најблиски, колеги, шеф, наставник и љубители на животни за Родендени и Специјални Прилики. Останете ОРГАНИЗИРАНИ – на сите Ни треба помош да останеме организирани. Користете ја оваа новина бележник за да ја запишете вашата следна одлична идеја или список за купување. € НОВИНА ДИЗАЈН-уникатната меморандум за облик на кучешка коска е изработена од хартија со супериорен квалитет и силни лепила. Можете исто така да го користите држачот за да ги чувате вашите очила за читање безбедно складирани на вашата работна маса, така што тие се токму таму каде што ви се потребни. Мутл-НАМЕНА-Залепете ги белешките на вашата работна маса, во книгите како обележувачи, на вашиот фрижидер или компјутер. Никогаш повеќе нема да пропуштите одлична идеја!. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ . Сигурни сме дека Ќе ви се допаднат Лепливите Белешки на Вашето Кученце. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашето купување, ќе ги добиете нашите без прашања поставени 90 ден гаранција за враќање на парите. Забавни лепливи белешки за љубителите на кучиња : Овие Бележници за Новини се совршени Подароци за Љубителите на Животни на кои им е потребна помош да останат организирани. Меморандумите се идеални за наставници или студенти и прават забавни додатоци за биро за соработници за Родендени и Специјални Прилики. Останете организирани : овие забавни Лепливи Белешки ќе го разубават вашето биро и работен простор и ќе ве одржат организирани. Можете исто така да го користите Кученцето за безбедно и блиску чување на очилата за читање. Симпатична идеја за подарок : имајте пријател што сака кучиња на кој му треба помош да остане организиран? Овие белешки се совршени Подароци за најблиските, учениците, наставниците и соработниците за Родендени и Специјални Прилики. Новина дизајн : изработен од квалитетна хартија и силни лепила, љубителите на канцелариски материјал нема да можат да одолеат на ова преслатко Кученце кое доаѓа со леплива тетратка во форма на коска. 100% гаранција за враќање на парите : сигурни сме дека ќе ви се допаднат Лепливите Белешки на Вашето Кученце. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашето купување, ќе ги добиете нашите без прашања поставени 90 ден гаранција за враќање на парите.

R

Им се допаѓа и на купувачите