.

.

Сагуаро Кактус Магнетни Бележник–, Листови-45018

Сагуаро Кактус Магнетни Бележник–, Листови-45018

DEN 2.33
Износ

Магнетна Тетратка За Кактус сагуаро -5,5 х 8,5 Инчи, 50 Листови Намалете ги сите ваши мисли и идеи што ви паѓаат на ум насекаде и во секое време, запишете ја листата со намирници, планирајте за иднината или претстојниот викенд со пријателите и семејството и многу повеќе со оваа бележник за темата кактус Од Колекцијата Стоунхаус. Бележникот прикажува илустрација на кактус Сагуаро на рустикална кафеава позадина во долниот лев агол на страницата. Бележникот е со димензии 5,5 х 8,5 инчи и има 50 листови. Има мазна и лесна за пишување на хартија и има подлога од иверица. Бележникот за списоци со задачи доаѓа со прикачен магнет со кој можете да го ставите на вашиот фрижидер. Исто така, прави убава опција за подароци за пријателите и семејството. Карактеристики : Мери 5,5 х 8,5 инчи и имаат 50 листови. Отпечатено на мазно лесно за пишување на хартија и има подлога од иверица. Секој бележник доаѓа со магнет што лесно можете да го ставите и користите за вашиот фрижидер или само да изберете да го оставите. Совршена листа на задачи за задолженија, шопинг, настани и многу повеќе. Дизајниран и печатен во САД. Одлична идеја за мал подарок за канцеларија или дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите