.

.

Рифорла Перат Дома Декор Бања Нелизгачки Пиедестал Килим + Капак Тоалет Капак + Бања Мат Сина

Рифорла Перат Дома Декор Бања Нелизгачки Пиедестал Килим + Капак Тоалет Капак + Бања Мат Сина

DEN 399.84
Износ

големина : 45*75 мазна апсорбира вода и прашина,добра отпорност на лизгањетие се забавно, лесно и отстранливо решение за декор.Може да биде под масата и во спалната соба, кујната, креветот, седиштето за автомобил, перницата за софа итн.Описпакувањевисока густина супер меки ткаенини, удобни, добра вентилација.Материјал : полиестер : мрежа дното празничен живот и личност на секој простор!Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не и да избледи, грбот избегнувајте директна сончева светлина 3 парчиња комплет (Тепих За Пиедестал + Капак За Тоалет + Комплет За Подлога За Бања)Едноставно излупете ги и повторно нанесете ги каде сакате и нема да ја оштетат вашата боја или да остават неред.Рачно перење : Натопете во вода 10 минути, потоа кадифената ткаенина или алиштата, многу меко чувство и удобно, мрежесто дно, без мирис, не мувлосано. Тие се Забавно,лесно И Отстранливо Решение За Декор. Супер Меки Ткаенини Со Висока Густина, Удобна, Добра Вентилација. Пакет. Лесно За Чистење, Може Директно Да Се Мие Со Машина За Перење Или Раце, А Не И Да Исчезне, Грбот Избегнува Директна Сончева Светлина. 3 парчиња Комплет (Тепих За Пиедестал + Капак За Тоалет + Комплет За Подлога За Бања) Спална Соба за Тепих.

R

Им се допаѓа и на купувачите