.

.

Машки Летни Шорцеви Со Кратки ракави, Машки Спортови И Слободно Време, повеќебојни шорцеви панталони за суи жени

Машки Летни Шорцеви Со Кратки ракави, Машки Спортови И Слободно Време, повеќебојни шорцеви панталони за суи жени

DEN 175.84
Износ

[Карактеристики] - Еластичен струк, права нога, странични џебови, лабаво вклопување, манжетни глуждот, висок струк, длабоки џебови,, спортски панталони за жени каприс, панталони за јога каприс за жени, секојдневни панталони за одмор, панталони за трчање на тренингот, панталони за одмор на отворено, панталони за пижами за жени, панталони за спиење, спортски панталони, харем панталони за жени. Широкиот појас одговара на облините на телото за рационализирана форма.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.

R

Им се допаѓа и на купувачите