.

.

Жените Лето Повик V Вратот Суспендер Џеб Шорцеви Цветни Лист Печатење Комбинезон

Жените Лето Повик V Вратот Суспендер Џеб Шорцеви Цветни Лист Печатење Комбинезон

DEN 2.67
Износ

Жените Лето Повик V Вратот Суспендер Џеб Шорцеви Цветни Лист Печатење Комбинезон. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 220гр. големина На Пакетот : 30х25х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 100см/39.37" : 114см/44.88" Должина : 86см/33.86"Големина : М Половината : 104см/40.94" : 118см/46.46" Должина : 87.5 см/34.45"Големина : Л Половината : 108см/42.52" : 124см/48.82" Должина : 89см/35.04"големина : xl половината : 112см/44.09" : 130см/51.18" должина : 90.5 см/35.63"големина : xxl половината : 116см/45.67" : 136см/53.54" Должина : 92см/36.22"големина : хххл половината : 120см/47.24" : должина од 142 См/55,91" : 93,5 см/36,81" ● пригода} женскиот летен комбинезон е погоден за секојдневниот Живот, Домот, Работата, одморот, шопингот, спортот, клубот итн. Носи Лесно Со Капи И Торби. ①Материјал е Изработен Од Висококвалитетен Материјал, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење, Добра Еластичност, Што Го Прави Овој Летен Фустан Со Половината За Вратоврска Погоден за Повеќето Форми на Телото. €Карактеристики v-Вратот, Без Ракави, Лабава и Лабава, Секојдневен Стил, Еднобојна, Широк нога Панталони, Двојни Џебови. Оваа Едноделна Облека Погодна И За Внатрешна И За Надворешна Благодарение На Стилскиот Изглед И Супериорната Ткаенина. Женски Ромпери И Комбинезони/Фустани Комбинезони За Жени/Едноделни Облеки За Жени/Летен Комбинезон За Жени/Облека За Плажа За Одмор За Жени/Летни Ромпери.

R

Им се допаѓа и на купувачите