.

.

Авамо Дами Дно Панталони Со Висок Струк Еластичен Струк Јога Панталони Тренингот Истегнување Панталони Со Долга Еднобојна Џогер Панталони Црна 5XL

Авамо Дами Дно Панталони Со Висок Струк Еластичен Струк Јога Панталони Тренингот Истегнување Панталони Со Долга Еднобојна Џогер

DEN 2.00
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Јога Панталони Со Висок Струк Панталони За Јога, Панталони За Јога, Џогери За Вежбање Тип На Шема : Еднобојна, Еластична Половина, Брзо-Сува, Врвка За Влечење, Џебови Боја : Црвена, Сива, Црна, Сина, Розова Црвена, Кларет, Светло Сина, Виолетова, Розова, Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 85% Полиестер, 15% Spandexlength : Должина На Глуждот : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Спорт, Јога, Теретана, Фитнес, Трчање, Дневно, Домашни Карактеристики : 1. Овие женски лабави спортски панталони се направени од полиестер, спандекс. Женските јога спортски панталони се мека и растеглива ткаенина, Лесна, дише.2. Дише и апсорбира Пот и брзо се суши : новата ткаенина има добра дише и ја апсорбира потта, давајќи ви суво и удобно спортско искуство.3. Вклопување со висок Струк : обезбедува совршена поддршка за половината, не прави да се чувствувате непријатно, еластична ткаенина и разумно сечење, не е лесно да се лизнете или виткате за време на вежбањето.4. Овие јога панталони се меки и погодни за кожата, совршени за јога, спорт, фитнес, трчање и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.Содржина на пакетот : 1 х Јога Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Јога Панталони, Јога Панталони Со Висок Струк, Џогери За Вежбање Панталони, Панталони за Јога. Материјал-85%Полиестер, 15% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Јога Панталони Со Висок Струк, Панталони Со Врвки За Влечење, Хеланки За Трчање, Спортска Теретана Долги Панталони, Брзо Суво Дно За Вежбање Во Цврста Боја. Прилики-Бодибилдинг, Фитнес, Пилатес, Одење, Кревање Тегови, Јога, Теретана, Тренинг, Трчање, Џогирање, Тренинг. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите