.

.

Ханес Најважен Женски Џогери Од Памучен Дрес, 29 На Атлетската Морнарица

Ханес Најважен Женски Џогери Од Памучен Дрес, 29 На Атлетската Морнарица

DEN 2.67
Износ

СУШТИНСКИ КВАЛИТЕТ, СУШТИНСКИ СТИЛ Овие Женски Џогери Од Суштинско значење ханес комбинираат класичен стил со целосна удобност. Изработени од памучна дрес ткаенина со прстен со средна тежина, овие женски спортски панталони се одличен избор за целогодишно носење. Практичните странични џебови обезбедуваат совршено место за складирање на мали најважни работи, особено кога сте во движење. Покриен еластичен појас со затворање на врвки ви овозможува да ги прилагодите за прилагодено вклопување. Детално со стегнати манжетни, овие женски џогери се достапни во низа избори во боја. Спарете ги со сѐ, од дуксери до маици за лежерен, лежерен изглед што ќе ви се допадне. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ-Покриен еластичен појас Со прилагодлив кабел за влечење обезбедува прилагодено вклопување. СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ-Удобните џебови ги држат најважните работи. СТАЈЛИНГ НА ЏОГЕР-Има стегнати манжетни и 29-инчен спој. ТОЛКУ МНОГУ ОПЦИИ-Достапни во низа бои за уште повеќе задолжителни избори. МИЕЊЕ ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење во ладна вода за да се намали употребата на енергија. 100% памук. Појас со прилагодлив кабел за влечење. Цинцед инсем, 29". Мека на допир со премиум чувство. Џебови за носење најважни работи.

R

Им се допаѓа и на купувачите