.

.

Homchy Pullover Топ Женска Мода Секојдневен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна Палто

Homchy Pullover Топ Женска Мода Секојдневен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна Палто

DEN 447.36
Износ

Големина : С Биста : 104см/40,94" Рамо : 48см/18,90" Ракав : 60,5 см/23,82" Должина : 63см/24,80"Големина : М Биста : 110см/43,31" Рамо : 50см/19,69" Ракав : 61,5 см/24,21" Должина : 64см/25,20"Големина : l Биста : 116cm/45.67" рамо : 52cm/20.47" ракав : 62.5 cm/24.61" должина : 65cm/25.59"големина : Xl Биста : 122cm/48.03" Рамо : 54cm/21.26" ракав : 63.5 cm/25.00" должина : 66cm/25.98"големина : 2xl Биста : 128cm/50.39" Рамо : 56cm/22.05" Ракав : 64.5 cm/25.39" Должина : 67cm/26.38"Големина : 3xl биста : 134cm/52.76" рамо : 58cm/22.83" Ракав : 65.5 cm/25.79" должина : 68cm/26.77"големина : 4xl биста : 140cm/55.12" рамо : 60cm/23.62" Ракав : 66.5 cm/26.18" должина : 69cm/27.17"Големина : 5xl биста : 146cm/57.48" рамо : 62cm/24.41" ракав : 67.5 cm/26.57" должина : 70cm/27.56"ве молиме дозволете малку грешка Поради Методот На мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.Должина : Целосен Ракавдобро За работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони.Повод : Секојдневен Пол : Женски Тип На Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден моден дизајн,Сосема Нов,квалитетен!Материјал : Полиестерсезона : Aut, Зима Карактеристики : Печатени, Меки, Удобни и Секојдневни.Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење.Женска Мода Секојдневен Печатење Средна Должина Кардиган Јакна Палто пакет вклучуваат : 1пц Палто ? Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс, топла продажба моите нарачки на есенската модна облека. Користи Облека Совршена За Вас Омилени Фармерки, Панталони Итн. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво. затворање. ❥ Карактеристики : Секојдневен Стил Кој Го Покажува Вашиот Уникатен Шарм И Виталност, Додадете Чувство На Елеганција И Стил. Меко Е И Удобно и Ќе Ви се допадне кога ќе Го Примите. ❥ Повод : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. женски маици блузи за жени обични есенски врвови бели памучни кошули за жени маици со врат против врат кошули за жени графички женски врвови со големина бели памучни кошули за жени дами блузи и блузи бохо чипка блуза дами пролетни врвови со долг ракав бели маици со врат жени плус големина боемски врвови бела кошула со врат женски опремени памучни термички долги ракави жени облечени врвови за жени плус големина женски кошули и блузи пролет пролет кошули за жени лен графички маици за жени преголеми.

R

Им се допаѓа и на купувачите