.

.

Mlqidk Ноќта На Вештерките Плус Големина Кардиган За Жени Печатење Мачка Тиква Отворени Предни Палта Стилски Кошули Со Долги Ракави Течна Лесна Надворешна Облека Бел

Mlqidk Ноќта На Вештерките Плус Големина Кардиган За Жени Печатење Мачка Тиква Отворени Предни Палта Стилски Кошули Со Долги

DEN 479.36
Износ

Основна Маица, Едноставен Фустан За Тело, Фармерки, Хеланки, Слаби Панталони, Потпетици, Чизми итн.50" Ракав : 64cm/25. Погоден е за сите сезони, така што ќе можете да го носите преку целата година.61" Должина : 88см/34. Ова е мек топол кардиган од џемпер од тиква од мачка, погоден за Сите сезони, Пролет, Лето, Fall и Зима.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.Детали за оваа жена Кардиган За Ноќта на Вештерките со мачки. пилинг за ноќта на вештерките, дуксер кардиган жени, кошула за ноќта на вештерките, дуксер за ноќта на вештерките, дуксер за ноќта на вештерките, плашлива облека за жени, плетен џемпер за ноќта на вештерките, дуксери за ноќта на вештерките за жени, кардиган од духови, облека од јагоди, облека за ноќта на вештерките за жени, плус големина џемпер за ноќта на вештерките, кошула за ноќта на вештерките, џемпер од јагоди, ноќта на вештерките кошули за жени плус големина, кошули за ноќта на вештерките, кошула за ноќта на вештерките, череп кардиган, гроздобер дуксер за ноќта на вештерките, гроздобер кошула за ноќта на вештерките, џемпер од череп.08" ракав : 67cm/26. Кошули за ноќта на вештерките за жени. €Ексклузивен Дизајн На Ноќта На Вештерките ® Со разигран и симпатичен отпечаток од мачка од тиква, нашиот кардиган е дизајниран со долги ракави и отворен преден дел. Тој е растеглив, лесен и се чувствува многу удобно. Достапно е во ексклузивни бои За Ноќта на Вештерките што ќе ве натераат да се истакнете на секоја забава. ●Мек и Дише Материјал●Нашиот Кардиган За Ноќта на Вештерките е изработен од мек материјал што дише и лесен, што го прави удобен за носење во текот на целиот ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите