.

.

Фввитлих Женска Водоотпорна Капа За Кофа Женска Капа За Сонце Широк Раб Капа За Плажа Прилагодлива Капа За Кофа Летни Капи Морнарска Капа

Фввитлих Женска Водоотпорна Капа За Кофа Женска Капа За Сонце Широк Раб Капа За Плажа Прилагодлива Капа За Кофа Летни Капи Морнарска

DEN 207.84
Износ

Женска Водоотпорна Капа За Кофа Женска Капа За Сонце Широк Раб Капа За Плажа Прилагодлива Капа За Кофа Летни Капи Морнар Хацун Шапка СО UPF 50+ - големиот раб на Летната плажа помага да се покријат лицето ,вратот и ушите, со што се штити кожата од зраци. Супериорна полиестерска ткаенина лесен и дише квалитет за сончевата капа. Отворениот врв ви овозможува да носите опашка или пунџа, ве одржува да се чувствувате кул во сумердејс. Дизајнирана за Отворено-Женската капа за плажа со одвојлив ремен за брадата држи капа на место, дури и за време на ветровит ден, и лесно се закачува и одвојува; реверзибилен дизајн на овие женски штитници за сонце, што значи дека ќе имате два вида капа во исто време. Обликувани Летни Капи Со Широк Обод - има квалитетна жица вградена во работ на работ за да го направи широкиот раб доволно цврст за да се преврти нагоре или надолу за да се прилагоди изгледот или покриеноста. со прилагодливо затворање на грбот, се вклопува за обемот на главата 22,05-22,83 инчи, Голем Раб3, 54 инчи . Материјал : Полистер. [Натпревар]Унисекс Едноставниот Дизајн Го Прави Соодветно Совршен И За Мажи И За Жени. Добро Ќе Се Вклопи Со Вашата Дневна Кошула Или Фустан. [Прилики]Лесно Да Ги Носат За Вашиот Секојдневен Прошетки, Плажа, Партија, Банкет, Датира, Свадба, Во Канцеларија, За Обврски, Се. Една Големина Најмногу Одговара Со Прилагодлив Прицврстувач За Кука И Јамка. Шема : Крпеница.

R

Им се допаѓа и на купувачите