.

.

Жените Хиџаб Турбан Шапка Шапка Хемо Капа Коса Хауба Шамија За Глава Покривка За Одмор Одмор Дневно Капаче

Жените Хиџаб Турбан Шапка Шапка Хемо Капа Коса Хауба Шамија За Глава Покривка За Одмор Одмор Дневно Капаче

DEN 2.67
Износ

Погоден е за секојдневно носење, трчање, голф, риболов, играње тенис, забави, градинарство, лов, други прилики на отворено. Содржина на пакетот : 1 ЕЕЗ хатгифт за семејството : Летната капа е одличен подарок за вашата мајка, сопруга, пријатели. Одлично е за патување на одмор активности на отворено улично шетање за облека за заштита од сонце и дожд. Летна Шапка За Сонце На Плажа За Патување. Симпатична и стилска памучна секојдневна капа за кофа. Добро ќе се вклопи со вашата дневна кошула или фустан. Шапка Патување Пешачење Лето Печатени Капи За Сонце.

R

Им се допаѓа и на купувачите