.

.

Нема Граници Хеланки За Глуждот На Јуниорите, 3-Пакување

Нема Граници Хеланки За Глуждот На Јуниорите, 3-Пакување

DEN 480.00
Износ

Измешајте и совпаѓајте и создадете изглед кој е свој без граници ' три пакет хеланки. Трендовската должина на глуждот изгледа одлично и со потпетици и со рамни и под сите ваши омилени врвови. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина С. 3-пакетот вклучува : 3 пара хеланки. Средна; тенок вклопување преку колковите и бутовите; слаба нога. Стил на повлекување. 95% Памук/5% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Глуждот Хеланки 3-Пакет За Јуниори Од Без Граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите