.

.

Шик Женски Водат Твил Повлече На Панталони

Шик Женски Водат Твил Повлече На Панталони

DEN 2.33
Износ

Шик Женско Истегнување Ќе Се Повлече На Панталони Шик Женска Удобност Истегнување На Нозете : 79% памук, 20% полиестер и 1% спандекс. Повлечете ја панталоната. Еластичен појас. Потенок одговара. Удобност истегнување ткаенина. Лажичка предни џебови. Машина за перење ладно. Шик хеланки се достапни во црно, темно перење во сенка и миење во средна сенка.

R

Им се допаѓа и на купувачите