.

.

Без граници јуниори непрекинато трска гаќичка

Без граници јуниори непрекинато трска гаќичка

DEN 1.00
Износ

Нежните, ласкави и секаде беспрекорно, оваа беспрекорна гаќичка од без граници е дизајниран да се движи со вас. Лесната ткаенина лежи рамно на вашето тело за совршен изглед без шоу. Рамните еластични споеви не значат никакво влечење или врзување. Направено со спандекс за лесен дел. Овие гаќички се мијат за лесна грижа и доаѓаат во најразлични отпечатоци и бои. Исклучиво за. Материјал : Тело : 87% најлон, 13% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Минимално. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност; Низок појас на половината; исклучиво на.

R

Им се допаѓа и на купувачите