.

.

Без граници на непрекината хипстерска гаќичка на Јуниор

Без граници на непрекината хипстерска гаќичка на Јуниор

DEN 3.00
Износ

Нежните, ласкави и секаде беспрекорно, оваа беспрекорна хипстерска гаќичка од без граници е дизајниран да се движи со вас. Лесната ткаенина лежи рамно на вашето тело и обезбедува доволно покритие. Рамните еластични споеви не значат никакво влечење или врзување. Направено со спандекс за лесен дел. Овие гаќички за хипстер се машини што се перат за лесна грижа и доаѓаат во најразлични отпечатоци и бои. Исклучиво за. Материјал : Тело : 87% најлон, 13% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Умерено до високо покритие. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност; исклучиво на.

R

Им се допаѓа и на купувачите