.

.

Asonенски панел на asonејсон Максвел го поштеди елек

Asonенски панел на asonејсон Максвел го поштеди елек

DEN 415.84
Износ

Додадете малку здружение на вашиот ладен временски изглед со овој елек со панцел на Jејсон Максвел. Може да се носи над вашиот омилен џемпер или џемпер за да ве загрее во тие студени денови. Доаѓа во разновидни бои. Panelенски панел поштеди елек.

R

Им се допаѓа и на купувачите