.

.

Уникатни поволни цени женски патент -држач јака ватиран во елек

Уникатни поволни цени женски патент -држач јака ватиран во елек

DEN 0.33
Износ

Овој елек со постепено е со јака, предно затворање на патент и наклонети предни џебови. Совршено е за есен и зима, облечете го овој ватиран елек со слаб поглед кога ќе се забавувате. Модниот елек за жени со целосно обложени внатре, дизајниран да ве задржи да останете топло и удобно. Моделот се носи во големина S (висина : 5ft 7 ", градите : 35 ", половината : 27 ", колк : 37 1/2 "). Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Табела со големина на вода (во инчи) Големина - Подготвување на градите гарнир на половината ширина на рамото - 33 25 14 3/4s 35 - - 27 15 1/4m 37 29 15 3/4 L 40 32 16 3/8xl 43 35 17 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски патент -држач јака ватирана со елек 100% полиестер. Увезени. Стојат јака. Зиперски џебови. Тенок вклоп. Целосно наредени. Затворено е затворен. Подготвен Гилет. Машинско миење внатре.

R

Им се допаѓа и на купувачите