.

.

Collectionенска колекција на списанија Issla потпетици на глуждот Bootie Red Fau Suede 7. М.

Collectionенска колекција на списанија Issla потпетици на глуждот Bootie Red Fau Suede 7. М.

DEN 551.36
Износ

Облечете се или облечете се, со колекцијата ournouree issla потпетици на глуждот, можете да го направите сето тоа. Оваа бута за глуждот е завршен со детали за детали за разделување на шик страни, и метални детали за акцентите на врвот на пети и задните потпетици што го подобруваат целокупниот изглед и стил. 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Чизми на глуждот.

R

Им се допаѓа и на купувачите