.

.

Женска Колекција Патување Спокејн Широк Теле Браун 8. M

Женска Колекција Патување Спокејн Широк Теле Браун 8. M

DEN 630.08
Износ

Додадете привлечни детали во вашиот стил оваа сезона во Овие чизми за возење со навртки со Колекција На Патувања. Овие чизми имаат горни делови од Вештачка Кожа со дизајн со широко теле. Дизајнот на задниот патент ги истакнува деталите за обетка со навртки за да го комплетирате изгледот. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 7. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.Карактеристики и Придобивки Висина : колено-висок стил : Назад патент КОЛЕКЦИЈА. Чизми. Повик. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Кафеава. Цврсто. Подигање. Јавање Подигање. Прилагодлив Ремен. Наполнет. Поштенски. 15.5. Висина На Петицата : 1. Тип На Пета : Блок.

R

Им се допаѓа и на купувачите