.

.

Buseенски улични чизми Ричмонд

Buseенски улични чизми Ричмонд

DEN 493.76
Износ

Плишани и топло, Mukенски улица Мук Лукс ®енски улица Ричмонд мешаат луксузна удобност со модерен стил. Оваа слатка бута за глуждот ги одржува нозете удобни со табани за меморија од пена, додека блицот на модерен пламен дава пресврт на класичен бути. NWIPE со влажна крпа за чистење, без белило, лежено рамно за да се исуши. Увезени.n- ZIP UP Closuren- TPR раствор- 100% полиуретан uppern- 100% полиестерски лагин- 100% полиестерска изоларна меморија-меморија инзолен- повеќе опции во боја- целосна и половина големина на жените 6-11 патент. Меморија за пена за пена за целиот ден удобност. Стил на бути на глуждот.

R

Им се допаѓа и на купувачите