.

.

Baretraps женски ранинг на отворено пети за пети

Baretraps женски ранинг на отворено пети за пети

DEN 1.67
Износ

Преоден моден бути како никој друг, Раининг е starвезда во стил! Отворената пети, силуетата со отворена потпетица е свежа и модерна, а декоративната тока и влечената лента додаваат гламурозен допир на вашето топло време и преодни облеки во влезот во патент. Детали за странични детали. Декоративна метална тока.

R

Им се допаѓа и на купувачите