.

.

Колекција Женска Јасмин Веганска Кожна Преклопна Чанта Со Вкрстено Тело Од Миа К., Црна

Колекција Женска Јасмин Веганска Кожна Преклопна Чанта Со Вкрстено Тело Од Миа К., Црна

DEN 1.33
Износ

Подгответе се за комплименти кога ќе излезете со Крстот Од Јасмин Од Колекцијата МКФ. Дизајнот со размавта, деталите за бравата и полираниот хардвер со златен тон создаваат елегантен, софистициран изглед кој ве носи без напор во текот на денот. Доволно лесен за прашка по телото и доволно издржлив за да трае со години секојдневна употреба, со завршна обработка од вештачка кожа со камчиња и мека ткаенина. Две пространи прегради и многу џебови нудат организирање во движење, со простор за вашиот мобилен телефон, картички и други најважни работи. Материјал : Надворешност : Веганска Кожа; Поставата : Памук/Полиестер. Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Димензии : 9 "W x 11" H x 1.5 " D. Ширината се мери преку дното на чантата. Тип на рачка : Прилагодлив ремен за рамо со капка од 24 инчи. Затворање : Врв на Размавта со магнетно прилепување преку затворање на патент. Надворешни детали : камчеста завршница; 1 преден џеб со патент; 1 заден џеб со патент; полиран хардвер со златен тон. Внатрешни детали : ткаенина поставата; 2 делови; 1 патент џеб; 2 лизга џебови. Женски Јасмин Вештачка Кожа Размавта Врвот Крстот Торба, Од Мкф Колекција.

R

Им се допаѓа и на купувачите