.

.

Колекција Од Миа К. Јола Женска Чанта За Чанти И Паричник, 2 Парчиња, Вино

Колекција Од Миа К. Јола Женска Чанта За Чанти И Паричник, 2 Парчиња, Вино

DEN 879.84
Износ

Излезете со стил со Торбата И Паричникот Јола Торбичка И Паричник На Колекцијата Мкф. Шик комплет кој е совршен за секој ден, ќе ви се допадне пространата чанта и соодветниот паричник. Одликувајќи се со текстура со камчиња и елегантен хардвер со златен тон, оваа торба е малку структурирана и со вистинска големина. Прекрасен додаток на вашата колекција чанти. Материјал : Синтетичка веганска кожа. Грижа : место чиста. Земја На Потекло : Увезени. Димензии : 13 "W x 10.25" H x 5 "D; Паричник : 7.5" W x 4 " H x .5 " Д. Ширината се мери преку дното на предметот. Тип на рачка : двојни врвни рачки со пад од 5,5 инчи; прилагодлив, отстранлив ремен за вкрстено тело со пад до 48"; паричник : 6,5" ремен за нараквица. Затворање : Затворање со Заклучување. Надворешни детали : текстура со Камчиња; хардвер со златен тон; отстранлив м привезок и шарм; заштитни долни стапала. Внатрешни детали : џеб Со Патент; Паричник : 12 слотови за картички, џеб за патент за монети и 2 целосна преграда за сметки. Јола Торбичка Чанта За Жени Од Колекцијата МКФ.

R

Им се допаѓа и на купувачите