.

.

Luksенски папучи на Luksенски Перлин

Luksенски папучи на Luksенски Перлин

DEN 0.67
Износ

Вратете се во стил во папучи на Muk Luks® Perlyn Scuff! Овие класични лизгања имаат трајно единствено, меко крзно крзно и прилично плетено дизајн, така што никогаш нема да мора да ја жртвувате модата за топлина. Миење на рака во ладна вода, без белило, сув рамен. Увезени. - TPR единствена - 100% полиестерска фаукс крзно влошка - 100% акрилна горната - 100% полиестерска ласта од крзно - без потпетица - мулти/залуден блок во боја, правлива виолетова/заладена решетка, виолетова/залудена решетка, правлива сина/заладена решетка, Паун /Залутана решетка, Дасти зелена/залутана решетка-Sенски големини на САД (5-6), М (7-8), L (9-10), XL (11-12) Повлечете го. Топло и удобно. Декоративно крзно крзно. Модерно модерен.

R

Им се допаѓа и на купувачите