.

.

Dearfoams Woman's Woman's Chenille Scuff влечки

Dearfoams Woman's Woman's Chenille Scuff влечки

DEN 192.00
Износ

Одликувајќи се со лесни дизајни за вклучување/исклучување, овие затнувања обезбедуваат целодневна удобност е само еден чекор подалеку! DF Adapt ги одржува нозете пријатни и суви, додека нашата потпис за меморија за пена и внатрешни/надворешни надворешни страни се комбинираат за непобедлива поддршка. Луксе Ченил плетете го горниот дел со велур манжетна. Пријатна ватирана велурна нога. Нема удобност на пот со DF Adation не ги задржува нозете пријатни и суви . перничената влошка со мемориска пена за дополнителна удобност . лесна вклучена/исклучена силуета со внатрешна/надворешна надворешна плоча понудена во средна и широка ширина.

R

Им се допаѓа и на купувачите